- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 742 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 742 Culés
0
Ja nie rozumiem, Cou miał początek sezonu wręcz świetny, potem przyszła kontuzja i spadek formy. Wykorzystał do Dembele i po prostu wygrał czysto sportową rywalizację o miejsce w składzie. Zacznie dostawać minuty to wróci do świetnej formy na najważniejszą część sezonu. Ja nie rozumiem jak można go sprzedawać itp ... Przykład ostatnich sezonów, Suarez czasami kopał się po głowie, grał i jest teraz w optymalnej formie. Nie można ciągle być w gazie, zawsze przychodzi ta gorsza dyspozycja ...
A tak przy okazji, są jakieś nowe doniesienia odnoście, de Jonga, Rabiota czy de Ligta ?
0
@VamosGirl Usiądź wygodnie w fotelu, weź głęboki oddech i wrzuć na luz. Sama świata nie zmienisz, a takie zachowania zawsze będą obecne :)
1
@VamosGirl Myślę, że tematu sprzedaży nie ma i nigdy nie było. Jest naszym najbardziej kreatywnym zawodnikiem (po Leo) i chwilowy regres nie może wpłynąć na jego być/nie być. Suarez kopał się po czole kilka miesięcy i jakoś wytrzymaliśmy.
0
@VamosGirl Wszyscy oczekuja aby kazdy zawodnik był jak Messi - bez formy gol/asysta z forma 2 gole i 2 asysty na mecz... Ale tak sie nie da, rzecz jasna dla kazdego po za Messim.
Jezeli Coutinho przez rok nie bedzie mogl sobie poradzic z taka sytuacja, wtedy mozna sie martwic a na razie po 3 miesiacach niech zacznie wiecej pracowac.
0
@liberoFCB Dokładnie, Messi może przez cały mecz nie istnieć, wystarczy jedna, dwie akcje i daje Nam zwycięstwo. Były plotki o Dembele to teraz o Cou. Niestety tak to już jest, wyolbrzymianie...