La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

69

Widzę sytuację na La Rambli i chyba dostaję raka. Pewnie przy zakupie Douglasa też tak narzekaliście, a koleś zanotował tryplet w pierwszym sezonie i dublet w drugim.

konto usunięte

0

@Gibbon_FCB Niby śmieszne ale są tu osoby dla których liczba pucharów jest wyznacznikiem jakości piłkarza. No to Douglas to poziom legendarny;)

1

@Gibbon_FCB Żarty z Douglasem. Nie są już śmieszne, bo nawet nie miał minimalnego wpływu na te trofea.

3

@daniel32778 Żarty z kto to jest k.... Douglasem zawsze na propsie xD

konto usunięte

3

@daniel32778 Ponoć robił atmosferę jak Peszko więc nie możesz mówić że nie miał wpływu:D

konto usunięte

5

@daniel32778 Właśnie o to w tych żartach chodzi

2

@daniel32778 Niestety miał wielki wpływ, zobacz, ostatnie sezony poza klubem i co? Nawet do pół finału LM Barcelona nie doszła :D

0

@SeeleyBooth To był wstyd i kompromitacja zarządu. Mnie to już dawno nie śmieszy.

1

@daniel32778 Mnie kiedyś nie śmieszyło, bo byłem mega wkurzony, że wybrano jego, a poskąpiono na Asensio. Teraz od jakiegoś czasu w zasadzie mnie to śmieszy :P

0

@QAZ A w tej ilości trofeów nie chodzi o to, żeby je posiadać, tylko żeby mieć na ich zdobycie spory, a najlepiej kluczowy wpływ. Więc to co napisałeś to też nieprawda.

konto usunięte

1

@daniel32778 o jaki poważny pan się trafił :D

0

@Pedeudo Żart który pojawia się 1000 raz przestaje być śmieszny.

konto usunięte

1

@Junngeas Yyy o czym Ty piszesz? Rozwiń myśl. Przecież właśnie o to mi chodzi że samo wygranie pucharu nie znaczy że dany piłkarz jest dobry

0

@QAZ Chodzi mi o to, że czepiasz się ludzi, którzy kierują się liczbą trofeów, wygranych przez piłkarza. A tym ludziom nie chodzi o samo zdobycie pucharu, tylko o zasługę w jego zdobyciu. Proste jak drut.

« Powrót do wszystkich komentarzy