- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1839 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
FcPortoFan1999
5
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
23 odpowiedzi
BorzyKrzys
32
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1839 Culés
111
"Krokodyl jest znacznie szybszy od człowieka, zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Więc jeśli konkurujesz z krokodylem w triatlonie, musisz się bardziej przyłożyć do jazdy na rowerze."
Niby głupie, ale mnie rozbawiło XD
0
@robert12181 W wodzie to jeszcze uwierzę, ale na lądzie nie wyobrażam sobie krokodyla biegnącego na krótkich nogach 30km/h
1
@Maker0 Gigantycznego nilowego raczej nie zobaczysz, ale mniejsze okazy potrafią nawet galopować tylko nie robią tego za często(i na pewno nie w pogoni za ofiarą), bo po co, gdy ma się skuteczniejszy sposób polowania? ;) Zresztą nawet gdyby jakiś krokodyl prześcignął człowieka, to raczej na krótkim dystansie, bo na długim mogą z nami rywalizować chyba tylko psowate takie jak wilki. Ludzie są stworzeni do maratonów.