La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

18

Patrząc na to, że Valverde musiał przed meczem dokonać zmian i zmienić swój pomysł na mecz ze względu na uraz Semedo, to nie jest tak źle. Levante w tym sezonie jest groźne i pokazali już to w pierwszej połowie, ale to my byliśmy bardziej skuteczni. To jest dobry wynik, trzeba teraz ''zabić'' mecz, żeby nie było jakiejś nerwówki! VAMOS!

0

@BarcaInfo Właśnie chyba z tym zabijaniem meczów to chyba mamy największy problem.

0

@BarcaInfo Mi sie podoba mecz od 15 minuty, gdy zaczelismy lepiej grac pilka, ale tak jak napisal Azi, Vidal do zmiany, chcialbym Arthura, ale raczej wejdzie Alena za niego. Pod koniec moze obejrzymy Cou za Dembele, ale nie jestem pewny, zalezy wszystko od tego, jak mecz sie ulozy.

0

@BarcaInfo Może będzie powtórka z meczu 5-4 tylko na odwrót.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?