La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

14

Dużo osób krytykuje tu Rakiticia, a niektórzy mówią, że nigdy nie pasował do Barcelony. Ja natomiast jestem zdania, że Ivan się tu świetnie wpasował, bardzo lubię go jako piłkarza i uważam, że wile nam daje. Tak ma słabsze (nawet słabe mecze), ale na tą porażającą ilość spotkań jaką rozgrywa w klubie jak i w kadrze to dla mnie jest fenomenem.

6

@IronSanHybrid Za przeproszeniem, ale tylko idioci uważają Rakiticia za słabego piłkarza, który nie pasuje do Barcelony.

konto usunięte

3

@IronSanHybrid Od kilku lat tu pisze że Rakitic miałby miejsce u każdego trenera na świecie bo po prostu jest doskonałym piłkarzem

2

@Janiama dokładnie, miło widzieć, że ktoś ma o nim podobne zdanie :)

0

@IronSanHybrid Krytykują go jak gra słabo to normalne. Po za tym większość opinii nie przychylnych Ivanowi jest taka że są piłkarze bardziej pasujący do Barcy np. Arthur Verratti i ja się z tym zgadzam ale zaznaczam że nie chodzi mi tu o nieprzydatność Rakiticia na boisku. Jest świetnym piłkarzem ale są piłkarze bardziej pasujący do Barcy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?