La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 422 Culés

Czołem! Gotowi na Galę Złotej Piłki FCBarca.com? Pamiętajcie, że bez biletu nie wejdziecie. Koszulki wyprasowane, krawaty zawiązane?

https://imgur.com/SXZ2bjA

@sawyer00 Zacznijmy od tego, że nie jestem na liście nominatów

@barcelonaLM A chociaż twerkować umiesz?

@sawyer00 Ja umiem.

@Danny Gaucho Ja wiem kto umie i chciałby pójść na gale :P

@sawyer00 Oczywiście, że nie

@SeeleyBooth Kto? ^ ^

@sawyer00 Nie wiem czy najpierw nie zapisuje się dnia, a potem miesiąca. Z Twojego zdjęcia wynika, że masz zaproszenie na 12 września. :) Mogę się mylić. ;)

@Danny Gaucho Głośno nie powiem :D

Zip

@Danny Gaucho Ja mogę nawet cyckami zatwerkowac tyle ostatnio masy przybyło od piwek :| XD

@student97r Czyli sawyer00 przegapił gale

@Zip Fu :D

@SeeleyBooth Tu się mówi wprost, albo wcale. Dam Ci ochronę.

@Danny Gaucho Wyglądasz na takiego, który nie rzuca słów na wiatr, Jason.

@sawyer00 12 września? :D.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Ronaldinho zadebiutował w barwach reprezentacji Brazylii występując w zwycięskim spotkaniu "Canarinhos" przeciwko Łotwie (3-0).