La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 665 Culés

0

Gram właśnie w FIFE 19 demo na PS4. Miał może ktoś problem tutaj z ustawieniem formacji..?
To znaczy. Ustawiam przed meczem formacje 433 ofensywnie, włączam grę, normalnie jest. Patrzę po 20 minutach - wraca do domyślnej. W przerwie znowu zmieniam, na obrazku jest zmieniona, ale po jakichś 30 minutach znowu wraca. Tak w kółko. W każdym meczu.

Oczywiście mówcie tylko o demo, pełna wersja mnie za bardzo póki co nie interesuje.

0

@Gosciuu W demie trzeba przed każdym meczem zmieniać ustawienie.

0

@Gosciuu a przelaczasz style gry? bo w nowej fifie do kazdego stylu gry jest dopisana formacja.

0

@norbi77 Tyle, że mi chodziło o to, że w trakcie meczu się zmienia, samo.

0

@Gosciuu To dziwne.
Może w taktyce masz ustawione automatyczną zmianę formacji w trakcie meczu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?