La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

0

Szkoda, że Firmino nie jest młodszy bo zobaczyłbym go tutaj za Suareza ;)

konto usunięte

0

@SinMistico Firmino to nie 9 tylko klopp go tak ustawił ja to prędzej Icardiego bym zobaczył...

18

@Hushovt A ja Paco Alcacera tylko, żeby grał cały czas a nie raz na 15 meczy.

0

@Hushovt A co to przeszkadza, że nie 9 ?
Ważne żeby spełniał swoją rolę w ataku.
Dla Barcy nawet lepiej jak nie będzie to typowa dziewiątka.

0

@SinMistico On tu tak bardzo nie pasuję.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Paco to niech zostanie w BvB tam bardziej pasuje niż do nas.
W zasadzie cięzko znaleźć 9 która by pasowała idealnie do naszego stylu gry :)

0

@Hushovt A do nas nie pasuje bo? ma się dobrze ustawiać, asystować i strzelać bramki. Wszystko.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Bo gdy dostawał szanse to praktycznie w meczu go nie było ani nie wychodził do rozgrywania ani nie wychodził do podan on idealnie pasuje do BVB gdzie często moze z kontry grać :)
Póki Suarez ma forme to nie warto szukać na siłe ale no prędzej czy później trzeba kogoś kupic ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?