La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1599 Culés

0

Gdybyście mieli podać pięć najgorszych filmowych baracheł jakie obejrzeliście w ostatnich latach, co byście wymienili? ;D

11

@Kapitan_SW Każdą polską komedie

0

@Kapitan_SW Co drugi film na TV4

0

@Kapitan_SW 1. Smoleńsk.
2. Mother!
3. Księgowy
4. Contratiempo
5. Dziewczyna z pociągu

2

@Socjopata Mam nadzieję, że nie mówisz o komediach typu "Seksmisja","Poszukiwany, poszukiwana" itp. :D

3

@student97r Nie mówie o klasykach mordo

12

@Socjopata Kamień z serca. :D

4

@student97r Pewnie pisał o arcydziełach od Vegi (choć akurat Pitbull mi się podobał, szczególnie Niebezpieczne kobiety). albo jakichś Listach do M i podobnych wzorowanych na amerykańcach - tylko że u nas to w ogóle nie wychodzi (no może pierwsza część była w miarę).

1

@GenerałXavi Wolałem się upewnić. Coś tam wyjdzie, ale z całym szacunkiem obecnych komedii nie da się porównać do tych z lat 60, 70 czy 80, w których jestem po prostu zakochany. :)

0

@GenerałXavi Akurat wysrywy od Vegety są chyba klasyfikowane jako kino sensacyjne xD

1

@Kapitan_SW Zależy dla kogo. Niektórzy idioci jak usłyszą w kinie słowo "ku..." to się cieszą i mówią, że śmiesznie. xD

1

@student97r Ja lubię komedie z tamtych czasów (nie uwielbiam, bez przesady), tylko jak się jest młodszym i nie pamięta PRLu to trzeba mieć do nich pewien dystans. Bo człowiek sobie poogląda i myśli, że tam było kurde co prawda biednie, ale generalnie to sympatycznie, wesoło i przyjemnie.

8

@GenerałXavi Prawie jak 12 latek na słowo "seks" hahaha

2

@Socjopata Coś w tym jest.Te nowe komedie to taki kibel że szok a starsze to wiadomo legendy :D

1

@Bykunn Tak myśleć nie wolno, to wiadome. :) Mi się w nich to podoba, że pomimo takiej rzeczywistości ponurej takie dzieła powstawały. Jakąś tam rzeczywistość na swój sposób ukazywały. :) Nie każda komedia też się do PRLu odnosiła tak bezpośrednio. ;) Na pewno chciałbym żeby powstała komedia, która jest na poziomie takim jak tamte. :) Takie jest moje zdanie. ;)

1

@student97r No jasna sprawa bo takie filmy sporo mówią o danych czasach ;) Są po prostu kultowe. Ja je lubię oglądać z rodzicami bo dzięki temu "widzę" w nich więcej bo mi po prostu tłumaczą odniesienia jeśli jakichś nie znam

1

@GenerałXavi Listy do M. Są spoko :v

0

@student97r Tamte komedie przede wszystkim potrafiły przeklinać. Niektóre zwroty wpisały się do języka dzisiejszych czasów.

1

@Bykunn Już dokładnie niestety nie pamiętam, ale oglądałem jak byłem mały serial "Czterdziestolatek". To też było świetne dzieło. Aż czasem kusi żeby sobie od początku przypomnieć. ;)

1

@baczmus Spoko, mają prawo się podobać. Z tego typu filmów to zdecydowanie te Listy do M są najlepsze. Tak jak napisałem, pierwsza część fajna.

0

@GenerałXavi Dla mnie jeden z kultowych to właśnie z serialu Czterdziestolatek i hasło kobiety pracującej: "Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję". Niby takie banalne zdanie, a jednak zapadło w pamięć pewnie wielu Polakom. :)

0

@GenerałXavi I też nie mówię, że komuś się nie mogą podobać współczesne komedie. Listy do M też mi się podobały, kolejnej nie oglądałem, bo miały fajny, świąteczny klimat. :D Ogólnie jednak te dawniejsze komedie jakoś bardziej mi się podobają. ;) Każdy ma inny gust. :D

0

@Kapitan_SW NAJGORSZY TO CHYBA LAST MINUTE!

0

@Kapitan_SW snowman i oczywiscie nie licze polskich filmow :))))))))))

0

@student97r Zmiennicy, Czterdziestolatek, Alternatywy 4. Dalej lubię oglądać, szczególnie Alternatywy.

2

@Kapitan_SW Wszystkie Vegi, bez wyjątku

0

@Kapitan_SW 1.Ciacho-komedia polska.Ten chłam wystarczy za te pięć pozycji a nawet za dziesięć...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 George2328 4 pkt
2 huberto286 2 pkt
3 Blomqvist 1 pkt
4 Lisek 0 pkt
5 leo326 0 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co sądzisz o powrocie Neymara do Barcelony?