- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1468 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1468 Culés
0
Pytanie do samochodziarzy, mam golfa plusa i na kierownicy jest przycisk że słuchawką a żadnej opcji w radiu nie mam żeby połączyć telefon. Co zrobić, żeby mieć taki zestawik? Ktoś coś kiedys mi mówił o module bt, ale na googlach jakiegoś konkretnego poradnika nie mogę znaleźć
0
@Bamek94 W passacie B6 przycisk słuchawki służy do wyciszenia radia. Nie jestem pewny czy w moim egzemplarzu przycisk ten jest przypisany po prostu do wyciszania czy powinien odbierać połączenia. Wiem na pewno, że u mnie wycisza.
0
@Bamek94 Transmiter FM z zestawem głośnomówiącym pod zapalniczkę i wszystko w temacie :) koszt takiego porządnego urządzenia to ok 50zł
https://allegro.pl/transmiter-fm-2x-usb-ladowarka-bluetooth-mp3-i7074945275.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NWQxMWVhMDItY2Y4Mi00NDY3LTljMDMtM2U2NTVmZmFjMjZkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=24e84924-d342-4424-8df3-fa7c5cbb312b
0
@MesQueUnClub_87 No ale to się połączy z telefonem przez bt? I rozmówcę będzie słychać normalnie w głośnikach samochodu? I gdzie mam głos kierować żeby mnie było słychać? :D
0
@Bamek94 Powinno się normalnie połączyć, telefon łączysz z transmiterem, ustawiasz w radiu wolną stację i tam będzie leciała muzyka z telefonu a jak ktoś zadzwoni to będziesz słyszał w głośnikach samochodu, naciskasz słuchawkę i głosu nigdzie nie kierujesz tylko normalnie rozmawiasz i wszystko słyszysz w głośnikach. Możesz spróbować odbierać słuchawką z kierownicy, ale to już instrukcja obsługi samochodu jak połączyć.