La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 834 Culés

konto usunięte

1

Nc + miażdży wszystkie stacje sportowe w Polsce. Wyprzedzają konkurencję o lata świetlne. Polsat może im co najwyżej buty wyczyścić, a Eleven sięga do kolan.

Niech ta Liga Mistrzów jak najszybciej do nich wraca. Bo ludzie tam pracujący są stworzeni do jej komentowania. Studio też było świetnie zorganizowane.

Między tymi stacjami jest taka przepaść jak dziś między Barcelona, a Realem.

0

@BaRcA!FaN Trzeba przyznać rację, w Polsacie jakiś amatorski piknik futbolowy robią z tego studia :(

1

@BaRcA!FaN Ale co ty masz do Eleven , bo nie rozumiem :D

konto usunięte

0

@Pawelm1999 Nie mam do nich nic. Po prostu są dużo gorsi, szczególnie jeśli chodzi o poziom komentarzu. Ich komentatorzy przekazują dużo wiedzy, ale jak oglądasz mecze na Eleven to nie czuć emocji od komentatorów. Miroslawski i Swiecicki jak dla mnie mega sztuczni, a u Cwiakaly nie widać wgl emocji, on przekazuję tylko informacje nie mające nic wspólnego z tym co dzieje się na boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?