La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1151 Culés

2

W Realu Madryt zakończyła się pewna era. Ciężko pozbierać się po odejściu Cristiano Ronaldo, który spędził w Madrycie 9 lat. Trzeba być ignorantem, aby uwierzyć, że Gareth Bale czy Karim Benzema przejmą pałeczkę lidera.
Bale był liderem w Tottenhamie, ale 6 lat temu.
Benzema był liderem w Lyonie, ale 10 lat temu.

Zbyt wiele czasu minęło. To nie jest tak, że da się zrobić to z dnia na dzień. Lidera może zastąpić tylko lider. Jeżeli ktoś został wykorzeniony z takiej funkcji to trzeba czasu.

A co do wyniku to dominacja absolutna. Można powiedzieć, że pokonaliśmy Real ich własną bronią, czyli precyzyjnymi kontratakami. Taktycznie to znakomite spotkanie w naszym wykonaniu. Wielkie brawa dla piłkarzy jak również trenera.

0

@Sawik_10 A my graliśmy bez Messiego

0

@Barcaa12 Tylko, że Messi wróci po kontuzji. A Ronaldo do Realu już nie wróci. To inaczej oddziałuje na psychikę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?