- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1730 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
15
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
2
Nie rozumiem dlaczego dalej są ludzie którzy mają żal do Laporty o Messiego - przecież jego... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
draxidox
26
100% się zgadzam, zwiedziłem już kilkadziesiąt krajów w tym prawie cały stary kontynent i z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1730 Culés
24
- Po tym jak Griezmann odmówił transferu do Barcelony, Eden Hazard został zaoferowany Barcelonie. Wysoka kwota transferu Belga sprawiła, że zarząd odmówił. [MD - Gabriel Sans]
- Tydzień temu odbyło się spotkanie pomiędzy zarządem Barcelony i Valverde. Celem spotkania była analiza dotychczasowej pracy zespołu. [MD]
20
@BarcaInfo Chciałbym zobaczyć raport z tej analizy :V
25
@Striker Pep Segura pewnie był protagonistą całej tej rozmowy i zarzucił Eniemu, że drużyna gra zbyt technicznie i ma za dużo technicznych zawodników. Powinni grać bardziej fizycznie, wystawić linię pomocy Raiktić-Busquets-Vidal i grać 100% piłek do Messiego, ale takich króciótkich, bo wiadomo że przesadne ryzyko jest złe.
0
@Striker Są zadowoleni z pracy Valverde. Również poruszyli takie sprawy jak problemy zdrowotne Umtitiego. Jeśli będzie potrzeba operacja to zarząd nie wyklucza transferu stopera podczas zimowego okienka.
2
@BarcaInfo Zadowoleni ?
Chyba się jeszcze nie obudziłem, jeden z najgorszych trenerów Barcelony.
1
@monsterrize Tylko wg części znawców ;)
0
@dzynek Ciebie widać trzyma po wczoraj skoro sądzisz, że wszystko jest ok.
Albo z Ciebie sezonowiec i nie wiesz jak Barcelona grała pod wodza innych trenerów albo głupa palisz specjalnie :)