La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

3

Jak mi tu jeszcze jakiś będzie krytykował Valverde i nasza grę to mu karze obejrzeć mecz Realu z Deportivo, maskra, półtora godziny zmarnowane z życia. Ludzie cieszcie się ze kibicujecie właściwej drużynie.

konto usunięte

0

@Bobo25 to co powiesz o kibicach Manu ?

1

@Chwytliwy Z tego co widzę to przynajmniej oglądają bramki swojej drużyny.

konto usunięte

0

@Bobo25 nawet jak remis to raczej zwolnienie, tam to jaja

2

@Bobo25 Bozeee.......przecież my w tym sezonie oprócz 2-3 meczy też gramy strasznie nudno, cały tamten sezon graliśmy nudno i po meczu z Tottenham wszyscy zmienili zdanie

0

@FCB24 Nie aż tak...

0

@Bobo25 Jednak kadra Realu nie wyglada az tak dobrze bez Krystianu i w lidze Real jednak ma za soba nieco ciezsze mecze.

0

@mekston Nie oglądałem wszystkich ich meczów i nie chodzi mi o stratę punktów, ale o to że.oni nie umieją akcji ofensywnej zawiązać nawet.

0

@Bobo25 To, że Real gra do dupy nie znaczy, że u nas wszystko gra. Też jesteśmy w kryzysie i jeden mecz z Tottenhamem tego nie zmienia.

0

@Bartek22 Jeśli jesteśmy w kryzysie to Real jest w czarnej .... jak oni nawet gola nie potrafią strzelić od iluś tam meczy. U nas nawet jak remisowalismy/przegraliśmy to jakieś sytuacje mieliśmy.

1

@Bobo25 Real ofesnywnie wyglada duuzo gorzej od nas.

Inna sprawa ze jesli my bedziemy nie ogarniac to calosc wykorzysta Atletico

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?