La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 755 Culés

127

"Messi is nothing without Ronaldinho"
"Messi is nothing without Xavi"
"Messi is nothing without Iniesta"
"Messi is nothing without Neymar"
In future : Messi is nothing without his legs.
The truth is : Football is nothing without Messi.

Cytat z twittera. Bardzo w punkt.

1

@TheMefju Puchary LM mówią co innego.

7

@Tomo1989 Tzn. co mówią?

46

@Tomo1989 Co mówią puchary ? Bo nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Na najbardziej idiotyczny komentarz roku masz duże szanse kolego !

0

@TheMefju O tekście z Neymarem czy Ronaldinho ani razu nie słyszałem akurat, ciekawe xD

Komentarz usunięty

2

@Tomo1989 Ma ich 4.

5

@Tomo1989 Ale za to mistrzostwa krajowe mówią już zupełnie co innego, a zdobyć je równie ciężko co LM, co najlepiej pokazuję przykład Realu. Ostatnie 10 lat i tylko dwa takie tytuły w kolekcji. Nie mówię już nawet o jego obronie , bo to Realowi w ostatnich 30 latach zdarzyło się tylko raz. Co wy sobie ubzduraliście z tą LM? Co to jedyny wyznacznik? Jeśli zdobycie mistrzostwa krajowego jest takie łatwe to dlaczego Ronaldo dokonał tego tylko dwa razy w ciągu 9 sezonów gry w Realu. Przypomnę tylko, że kiedy Real bronił tego tytułu w obu przypadkach kończył za plecami Barcelony z ponad dziesięciopunktową stratą. Czyli są to zbyt wymagające rozgrywki dla nich czy jak? Wszyscy się tak kurczowo trzymają tego argumentu z LM, bo to jedyne co im zostało, a i to może zacząć już wkrótce przestać obowiązywać.

0

@skubi99 Zdobyte z kolegami wymienionymi powyżej, których ten cytat obraża. Bez partnerów Messi nie znaczy nic, jak zresztą każdy piłkarz, i warto to pamiętać, a nie cytować bzdury, że futbol bez Messiego jest niczym.

0

@Tomo1989 Futbol się nie skończy, ale dla wielu kibiców będzie on inny. Pojawią się nowe gwiazdy, zaczniemy się zachwycać tymi którzy już teraz brylują w zawodowej piłce, ale bez Messiego i Ronaldo, tak o nim tutaj też należy wspomnieć, futbol straci sporo, a chyba najwięcej na atrakcyjności i wewnętrznej rywalizacji między takimi tuzami. Jako kibic piłki nożnej przeżyłem już odejścia kilku wielkich gwiazd, ale mimo wszystko kiedy kariery tych dwóch się zakończą pozostanie pewna pustka.

3

@Tomo1989 Chodzi o to, że ci piłkarze odchodzili, a Messi dalej zdobywał tytuły z Barceloną. Nie był od nich w żaden sposób uzależniony. Zawodnicy się zmieniają, a on dalej robi swoje. Najlepszym przykładem jest sezon 16/17 gdzie mając przez większość czasu takich kreatywnych pomocników jak Gomes i Rakitić zdobył Złotego Buta. Wcześniej, niektórym wydawało się, że jak skończą się podania od Xaviego i Iniesty to Messi nie będzie w stanie nic zdziałać. Jak widać mylili się.

0

@Tomo1989 Córkę co na to teyplety Ronaldo.
Oh wait....

0

@tmacattack Złotego Buta może i zdobył, ale bez tych kolegów już po najbardziej prestiżowe rozgrywki nie sięgnął.

0

@Tomo1989 Jak to nie sięgnął. Nie było Ronaldinho i LM zdobył, Xavi w sezonie 14/15 odgrywał już marginalną rolę i też LM została zdobyta. Tutaj chodzi o to, żeby nie opowiadać głupstw, że Messi był uzależniony od jakiś konkretnych piłkarzy. Przychodzą inni mniej lub bardziej wartościowi, a gablota z trofeami wciąż się zapełnia. A ten argument z LM jest śmieszny. Niejednokrotnie różne osoby wypowiadały się, że znacznie trudniej jest zdobyć ligę krajową gdzie musisz grać na wysokim poziomie przez cały sezon, niż LM w której bardzo wiele zależy od szczęścia i innych czynników, które doskonale było widać na przykładzie Realu.

0

@TheMefju "Messi is nothing without Neymar" - Powiedział nikt nigdy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 87 pkt
2 maryjan240282 82 pkt
3 Tridente2015 81 pkt
4 goo_messi 80 pkt
5 _KrAtOs_ 79 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?