La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 960 Culés

konto usunięte

0

Mam nadzieję że po tej komedii z tymi koszulkami zmienimy Nike na Adidasa

0

@Karakanis Mi sie wydaje ze to jednak klub wybiera a nie Nike Daje pewnie najpierw 100 propozycji

1

@Karakanis Wygra ten który da więcej kasiory, żadna filozofia. Koszulki tu nie mają znaczenia xD

0

@Karakanis Tak, zwłaszcza, że klub się zgodził na te patologiczne koszulki.

konto usunięte

0

@Karakanis a ja chciałbym pumę, no co jak, ale oni koszulki robią naprawdę fajne

konto usunięte

2

@Chwytliwy A ja bym chciał zobaczyć Barcelonę w Kappie. Walić pieniądze i wielkie koncerny, które robią 13 wzorów na sezon i potem Barcelona trenuje w czwartki w wyjazdowych koszulkach Tottenhamu. Wziąć mniejszą firmę, która zrobiłaby naprawdę dobry koncept koszulki tylko dla jednej ekipy. Taki flagowiec. Ale wiadomo, że się tak nie stanie, bo hajs się musi zgadzać, a Kappa pewnie nie da 60 baniek rocznie.

konto usunięte

0

@Karakanis Adidas jest za biedny czy tego chcesz czy nie Nike oferuje najlepsze stawki.

0

@Escobarcelonista Kasa akurat w przypadku klubu piłkarskiego (biznesu) jest najważniejsza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?