La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 904 Culés

0

Flashscore mi podniósł ciśnienie, brakuje mi zwycięstwa Anderlechtu, pokazali bramkę dla Belgów a sekundę później korekta i w drugą stronę...

0

@Danger204 Trochę odbiegając od tematu. Ciekawe jak działa ten Flashscore od środka, że praktycznie 5 sekund po golu jest aktualizacja wyniku.

5

@gorgota Na meczu z Wisły przede mną siedział koleś z telefonem, cały czas go miał to mu zajrzałem, a tam ma takie kwadracik "goal - home", "goal - away", "attempt - home", "attempt - away", więc podejrzewam, że to ktoś z tego typu właśnie rzeczy i momentalnie klika i przesyła, stąd automatycznie widać ile strzałów, ile celnych itd.

Inna sprawa jak to jest, że tak jest z każdego meczu :D

konto usunięte

5

@SuperPatsonFCB Gorzej jak Cie do Afryki na jakies zadupie wysla :D

2

@xNF Chcesz sobie dorobić, a tu musisz do Kambodży skoczyć w sobotę popołudniu :D

konto usunięte

3

@SuperPatsonFCB A po meczu ucieczka przed Plemieniem i do domu :D

0

@xNF Mi Anderlecht zawalił kupon wystarczył remis

« Powrót do wszystkich komentarzy