- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 677 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 677 Culés
38
Ivan Rakitić: ''Mam pełne zaufanie u Valverde. To jest dla mnie najważniejsze. Wie, że może zawsze na mnie liczyć. Podwyżka? Nie wywieram presji. Jeśli zarząd uważa, że zasługuje na nią, to pewnie prezydent zadzwoni do mnie. Klub troszczy się o swoich piłkarzy. Gra dla Barcelony? Z zewnątrz wszystko wygląda bardzo pięknie, niczym gra wideo, ale w środku musisz zrozumieć wiele różnych rzeczy i założeń. La Masia? Chciałbym, żeby za dwa czy trzy lata pojawiło się kolejne pokolenie takich piłkarzy jak Messi, Xavi czy Iniesta, ale wiem, że to nie jest proste. Barcelona z tymi piłkarzami osiągnęła bardzo wysoki poziom. Gdyby pierwsza drużyna była na niższym poziomie, to nowi piłkarze mieliby łatwiej się dostosować. Nasze nowe nabytki prezentują się bardzo dobrze, ale muszą być cierpliwi. Valverde chce dać im szanse. Odejście z Barcelony? Przez wiele dni było głośno w mediach na mój temat. Rozmawiałem z moimi przedstawicielami i wspólnie analizowaliśmy wszystko. Posłuchałem również mojej żony i zdałem sobie sprawę, że mam przywilej gry w tych barwach i to jest jedna z najlepszych rzeczy. Żadna inna drużyna nie gwarantuje mi tego, co Barcelona.'' [Sport]
1
@BarcaInfo Śmieszny mnie to "analizowalismy wszystko", a zaraz twierdzi, że żadna inna nie zagwarantuje tego co Barcelona, można byłoby przytoczyć 90% wypowiedzi piłkarzy o których było głośno w kontekście transferu do x klubu.
0
@BarcaInfo Obecnie po odejściu Iniesty mój ulubiony piłkarz w Barcy , zawsze daje z siebie wszystko, zostawia mnóstwo zdrowia na boisku. Dzięki takim piłkarzom jak On nasz atak ma taka swobodę :)
0
@Socjopata No właśnie po analizie doszedł do wniosku, że nikt nie zagwarantuje mu tego co Barca :)
0
@ksobi Wiem, że Ivan zazwyczaj jest szczerym chłopakiem, tylko każdy tak mówi, że nie myślał o opuszczeniu klubu, czy kocha obecny, a tak naprawdę umowa nowa już na stole leży, wystarczy na Verrattiego spojrzeć xD
1
@Socjopata No tak jak mówisz. Piłka nożna już ma co raz mniej wspólnego ze sportem. Teraz to wielki biznes i każdy patrzy na siebie. Owszem zdarzają się wyjątki jak to w życiu. Są na szczęście jeszcze tacy piłkarze dla których to coś więcej niż kasa
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Wspaniały chłopak cieszę się że należę do tego grona które zawsze go broniło. Czasami możesz być mało widowiskowym piłkarzem ale charakterem odpowiednim podejściem do zawodu zyskujesz uznanie wśród kolegów i niektórych kibiców.
0
@BarcaInfo Jednak jak ŻONA doradzi to nie ma dyskusji ;D
0
@ksobi Z tą swobodą w ataku dzięki Rakiecie, to polemizowałbym.
0
@BarcaInfo Co by nie mówić Rakitic żonę ma skarb takiej to ze świecą szukać, ale jest tez to jego zasługa bo jak mówił poznał ja w restauracji do której później codziennie przychodził i w końcu się umówił ;) Dlatego widzicie kto nie zaryzykuje ten nie pije ;)