La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1564 Culés

41

aj, jaki to cudowny widok na La Rambli że po meczu nie ma hejtu na Dembele a wszyscy hejterzy pochowali się mamusią pod spódnice, oby tak dalej Ousmane.
Vamos !

8

@ronni37 z hejtem jest jak z zarazą, przeszło na Suareza :D

konto usunięte

0

@ronni37 Hejtu na dembele to ja na tej stronie za czesto nke widzialem. Co innego krytyke konstruktywna i krytyke niekonstruktywna.

0

@ronni37 mamusiom* jeżeli już :)
Już nie raz mówiłem że nie jestem od jakiegoś czasu fanem Dembele. Ale zawsze bronie go przed osobami które obrzucają go błotem po jednym słabszym meczu albo jeszcze przed nim. Uważam że trzeba dać mu zagrać przynajmniej część sezonu żeby go oceniać. Tak i w tym przypadku uważam że jeden dobry mecz wiosny nie czyni, dajmy mu czas na pokazanie umiejętności a przede wszystkim stabilności.
W tym meczu pokazał wysoką klasę na minuty przed bramką chciałem pisać że bardzo mi się podoba jak kombinuje z Cou i stara się kombinować z Suarezem i gdyby ten ostatni nie partolił mogło być wyżej niż 2:1. Zasłużył na bramkę. Ale to że ma super postawiony strzał wiedzieliśmy już w pierwszym sezonie ważniejsze dla mnie było widzieć jak ładnie gra kombinacyjnie z kolegami bo tego brakowało mu bardzo w zeszłym sezonie ... teraz było widać też z jaką łatwością pakuje wszystko pod poprzeczkę. Super jest mieć 2 graczy którzy mają tak fajny strzał z daleka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?