La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

1

Większość osób twierdzi , że Puig jeszcze musi nauczyć się gry bez piłki żeby grać w pierwszej drużynie a ja myślę , że rzucenie go na głęboką wodę duża prędzej go tego nauczy niż gra w tej Barcelonie B gdzie ostatnim czasem przez tą zachowawczosc trenerów sporo talentów poprostu kisi się za długo jak ogory w słoiku.

0

@kkbarca Też mi się wydaje, że na słabszych przeciwników trzeba dawać mu szansę gry w I drużynie. Trenując i grając w I powinien się szybciej rozwijać niż kopiąc się po czole w rezerwach.

0

@kkbarca Po prostu liczę, że przede wszystkim dołączy do pierwszego zespołu i będzie do niego dobrze wprowadzany. Na jego pozycji gra Coutinho, Denis to żadna konkurencja. W tym sezonie spokojne wchodzenie do drużyny i rotacje z Denisem, za rok wypieprzamy Denisa, a Puć awansuje do pierwszego zespołu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?