- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 911 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 911 Culés
0
Co to jest to Musical.ly?
0
@sebasek99 Ludzie tam tańczą lub udają że mówią pod jakiś tekst muzyczny lub literacki. Ogólnie niektóre osoby powinny mieć tam bana za na przykład rzucaniem chomikiem
0
@sebasek99 Musical.ly to muzyczna aplikacja dla dzieci = gówno
0
@sebasek99 Aplikacja służąca do nagrywania własnych teledysków, z możliwością dodawania efektów itp itd. Najpierw wybierasz sobie piosenkę (tysiące do wyboru, zarówno w wersji oryginalnej jak i coverów), a następnie nagrywasz aparatem w telefonie / tablecie. Przytrzymujesz przycisk nagrywania i puszczasz, kiedy chcesz, dzięki czemu możesz zmieniać ujęcia, dokręcać sceny w innym czasie itd. Masz opcje nagrywania w trybie zwolnionym, przyspieszonym, z różnymi filtrami itp.
Powiem Ci, że jest ona bardzo wciągająca. Pokazałem ją dzieciom w swojej pracy (niektóre znały to już wcześniej) i są w niej zakochane. Nawet konkursy im robię na najciekawsze musical.y, a sam często wymyślam pomysły, reżyseruję i nagrywam. Świetna zabawa przy tym jest ;p Po nagraniu masz opcję udostępnić to na swoim profilu dla wszystkich, albo zachować jako prywatne. Można też pobrać sobie na telefon.
Jedynym minusem jest to, że teledyski te mogą mieć max 15 sekund...
0
@Socjopata Dokładnie
2
@LuisSalvano Chciałbym zobaczyć te musicaly od dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LuisSalvano Jedynym minusem jest to, że taka aplikacja powstała by wkur**** ludzi
1
@OskarR01 No tak, bo przecież każdemu kto ma telefon z Androidem pobiera się ona automatycznie i przy każdym odblokowaniu ekranu, zmusza użytkownika do tego, aby obejrzał minimum 3 filmiki.
1
@Socjopata Śmiechowe są ;p Niektórzy rodzice to dusili się ze śmiechu jak niektóre z nich widzieli ;p
0
@Socjopata Gdybym był młodszy, to by mi śmiało mogło RT zastąpić xDD
0
@LuisSalvano Mówię o tym, co jest w reklamach przed większością filmików na yt