La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

4

Obejrzałem "Dom z Papieru" i mogę uczciwie przyznać, że to obok Gomorry najlepszy serial jaki kiedykolwiek widziałem. Jestem bardzo, ale to bardzo pozytywnie zaskoczony.

Ten serial był znakomicie przygotowany. I moja teoria spiskowa jest taka, że jego celem było zdobycie przychylności publiczności dla tzw. "helicotper money" na świecie, aby metodą inflacyjną wyjść z zadłużenia.

konto usunięte

3

@Sawik_10 Pierwszy sezon całkiem fajny, drugi za to już przynudzał. Poza tym moim zdaniem było sporo niedociągnięć i brak logicznych zachować. Sam skok trwał parę dni, w ciągu których Profesor i pani inspektor przeżyli emocjonujący romans, no ja się pytam jak to jest możliwe? XD

3

@xofcbxo Jak to możliwe? Widocznie nigdy nie byłeś w Hiszpanii. Tam kobiety mają inny temperament. U nas niestety wiele dziewczyn to zwykłe kłody.

Jest tam parę rzeczy o które mógłbym również się przyczepić, ale nie o to chodzi. Dla mnie po prostu bomba :)

1

@Sawik_10 podobno ma byc 3 sezon,zacieram rece i czekam. U mnie zdecydowanie numer jeden,do tego jezyk Hiszpanski dodaje klimat,podobnie jak w Narcos czy El Chapo :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?