La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1597 Culés

24

No i znowu od jutra zaczną się mecze Barcelony. Na razie towarzyskie, dość mało znaczące, ale każdy będę się starał uważnie śledzić, patrząc szczególnie na nowych zawodników. Znowu będą nadzieje na wybitny sezon, nadzieje na genialne zagrania Messiego, niesamowite bramki Suareza, magię Coutinho, czy generalnie świetną postawę całej drużyny i więcej artyzmu, którego niewątpliwie brakuje... znowu po słabszych meczach będzie sprzedawanie pół składu, a Valverde będzie niemającym jaj trenerem i zbyt mało charyzmatycznym. Zaś po paru dobrych meczach będzie zbiorowe fapanie, że idziemy po tryplety. Brakowało mi tego, a od jutra w sumie oficjalnie się to zacznie. Oby ten sezon był lepszy niż poprzedni, by było mniej meczów z Romą, a więcej takich jak z Chelsea, czy z Realem w grudniu. I przede wszystkim, by drużyna sprawiała jeszcze większą przyjemność z ich oglądania, bo tego mi bardzo brakuje.
Vamos!

0

@macio_944 No niewiem jak z tymi " bramkami " Suareza bedzie ale oby juz nie marnowal tyle okazji. Bo przez to marnowanie okzji Ronaldo wyprzedzil go w golach jezeli chodzi o LL

3

@Wilczeq Właśnie o to mi chodzi. Suarez jest mega dziwnym zawodnikiem. Potrafi zagrać na poziomie B klasy, być mega pokraczny, a 5 minut później strzelić bramkę z pół woleja w okno.

0

@macio_944 Raz siądzie a 19 nie ... nic dziwnego w tym niema. Poziom napastnika zależy od tego jak często na te 20 prób mu siądzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?