La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

2

Wyjściowy skład Legii na rewanżowy mecz z Cork City w ramach eliminacji LM

0

@kubix05 Carlitos na ławce?

konto usunięte

1

@kubix05 Carlitos znowu na ławce? Kucharczyk na wahadle? Radović w pierwszym?
Nieźle Klafurić idzie - jeśli tak dalej pójdzie to za miesiąc będzie zwolniony.

konto usunięte

0

@kubix05 Fajnie jakby Legii udało się dojść do LM i trafić w grupie na Barcę. Rok temu nie dało się dostać na ten mecz przez te dziwne zasady, wg. których tylko kibice z karnetami mogli pójść na mecz. Na szczęście od tamtej pory poznałem jedną osobę pracującą w Legii (a raczej współpracującą z tym klubem) i mógłbym na taki meczyk się wybrać. No, ale znając życie, nawet jak awansują, to pewnie nie będą z Barcą w grupie ;p

konto usunięte

0

@LuisSalvano Rok temu Legia nie grała nawet w LE - 2 lata temu grali w LM z m.in. Realem.
Sam chciałbym się wybrać na taki mecz Legii z Barceloną na Łazienkowską ale jeśli będzie tak samo jak ostatnio to też będę miał z tym problem.
Tzn. najpierw trzeba tam awansować i wylosować ale zakładając, że się uda to także chciałbym na taki mecz się wybrać - daleko do Warszawy nie mam więc gdyby tylko była możliwość...

konto usunięte

0

@Showman No nie będąc kibicem Legii to pewnie będzie można kupić bilety na via go go, ale tam ceny są absurdalne jak decyzje sędziowskie w La Lidze.

konto usunięte

0

@LuisSalvano No właśnie ceny, te są jednak chore, a też nie ma ich dużo, a na takie drużyny jak Barcelona chętni zawsze są.
Pozostaje liczyć, że coś się uda zrobić choć najpierw poczekajmy bo Legia na razie jeszcze jest w 1 rundzie - do fazy grupowej daleko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?