La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1083 Culés

8

https://www.google.pl/search?q=barcelona+adidas&client=ms-android-om-lge&prmd=imnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiN0ZnH1JbcAhUELVAKHUXYD8UQ_AUIESgB#imgrc=ii0avZLzRnNFEM:
Mam nadzieje ze dobrze linka wkleiłem ale powiem wam ze lepiej nasza koszulka wygląda z logiem adidasa niż z nike.

konto usunięte

15

@FCBMati10 Wygląda jak koszulka Bayernu.

konto usunięte

0

@FCBMati10 Dla mnie bomba. Dużo lepsza

9

@Kajtek77 Mi się z Bayernem nie kojarzy :p

2

@Bambus150400 Pasy na barkach są śliczne

6

@FCBMati10 Właśnie miałem pisać o tych paskach na barkach. Mi się to wcale nie podoba. To taki znak rozpoznawczy Adidasa, ale jak dla mnie to wygląda słabo, a przynajmniej już się znudziło.

1

@FCBMati10 Z logiem Rakutenu wyglądałaby jeszcze lepiej :)

2

@fc_barcelona_1899 Nawet nie zwróciłem na to uwagi :D

2

@KamQiX Mi to się cały czas podoba w koszulkach Adidasa, taki element charakterystyczny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?