La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

11

Patrząc po ostatnich meczach Chorwacji i po wykonywaniu ich karnych mam 2 wnioski:
1) Modrić ma jeszcze ten słynny pakt z diabłem
2) Rakitić na rzuty karne w Barcelonie! Koleś nie ma ukladu nerwowego, 2 razy podchodzi jako ostatni do karnego i je trafia z taką pewnością.

12

@messiistheking A z Danią to Diabeł się nie wywiązał z umowy czy jak? Modric to genialny piłkarz ale podobnie jak Messi karne wykonuje słabo

2

@messiistheking Bo Rakitić to jest kozak.

0

@Phatro No przecież ja nie neguje jego umiejętności :p chodzi mi raczej o karne, i co prawda podczas meczu z Danią nie strzelil, ale w seriach już mu się udało, ale trzeba tu mówić o dużym szczęściu, bo bramkarze mieli te strzaly na wyciągnięcie ręki

0

@messiistheking No dlatego akurat umiejętnością strzelania karnych to on nie grzeszy, co do Ivana czy nam się to podoba czy nie to w drużynie jest hierarchia i Messi ma monopol praktycznie na wszystko i kapitanem też zostanie mimo że większość (kibiców) się nie zgadza więc jak Messi nie stwierdzi że da komu innemu strzelać to i tak on będzie wykonywał te stałe fragmenty gry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?