La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

28

Jak widzę każde dobre zagranie Rakiticia to mam przed oczami użytkownika Robsesh (czy jakoś tak), który wylewał na niego takie wiadra pomyj, że aż wstyd mu było odpowiadać ;)

konto usunięte

4

@Kubix93 90 % użytkowników we wrześniu i w październiku sprzedawało Rakitica a królem był wtedy Denis Suarez.

2

@GenerałXavi Może jeszcze będzie z niego prawilny użytkownik tej strony :D

0

@GenerałXavi :D Dla Chorwacji spełnia swoje zadania perfekcyjnie lecz w Barcelonie wymaga się troszkę wiecej ;d Choć do karnych podchodzi z zimną krwią.

0

@GenerałXavi Ma chłop gorsze momenty ale jest podstawowym graczem u Valverde i u Lucho - nie tylko podstawowym ale takim który grał obok Messiego najwięcej i przypomnijmy, że był kupiony za 16(!) milionow. To jest złoty interes ostatnich lat - gość który biega, walczy, odbiera, a i z przodu nie raz i nie dwa zaliczył dobrą asystę czy bramkę. To jest skarb, pomimo braku przede wszystkim szybkości nadrabia ośmioma innymi zaletami.

2

@Kubix93 Napiszę tylko tyle. Gdy jest się dobrym pomocnikiem skrojonym na Barcelone to nie trzeba biegać jak wół od bramki do bramki, czy też odbierać piłki.

2

@robsesh Dokładnie - pomocnik skrojony pod Barcę tylko stoi i pachnie, no od czasu do czasu zaliczy jakąś asystę :D mam nadzieję, że Rakieta dalej będzie udowadniał, że jest ścisłym topem box-to-box, a Ty będziesz wychodził z nory żeby go hejtowac po jednym złym spotkaniu na 5 niezłych/dobrych/bardzo dobrych.

1

@robsesh Tak, a pressing sam się zrobi i piłki same się odbiorą. Zapomniałbym o tym, że przecież rywale w ogóle nie atakują i nie trzeba biegać z tyłu. Zobacz lepiej ile kilosow robił Xavi na mecz ;)

0

@Kubix93 Nie o to chodzi rozumiesz? Barca w krytycznych i kluczowych momentach nie potrafi utrzymać się przy piłce bo pomocnicy nasi nie mają takich umiejętności, rozumiesz? Po drugie jeśli jest się pomocnikiem, który potrafi wychodzić spod pressingu, zdominować rywala to nie trzeba tyle biegać i odbierać piłki bo masz ją przy nodze lub kolega ją ma, a nie ma nic lepszego dla piłkarza niż bieganie z piłką. Nie raz mam taką myśl, że niektórzy zawodnicy wolą biegać za piłką niż z nią. Tacy zawodnicy nie pasują do Barcelony. Po prostu, tak myślę. Rakieta nie pasuje do Barcy. Ja go nie hejtuje tylko krytykuję. Próbuję te moje wypociny jakoś uzasadnić. Szacunek dla niego tyle co zrobił i tyle, ale przydał by się lepszy pomocnik. Zawodnika Barcelony zawsze będzie szkoda jak odchodzi bo to mili ludzie, ale Barca potrzebuje kogoś lepszego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: