La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

11

Statystycznie Willian nie jest taki najgorszy tylko wiek to duża wada: https://pbs.twimg.com/media/DhRI8MyWAAAlK3U.jpg

0

@BarcaInfo Jakość ma i nad tym nie ma co dyskutować, ale w porównaniu do tej 3, to już "dziadek" i pogra 2-3 sezony na najwyższym poziomie a jak ma kosztować 60mln, to trochę dużo.

0

@BarcaInfo On piłkarsko jest na naprawdę wysokim poziomie - nie od dziś to wiadomo, bo w wielu spotkaniach ciągnął Chelsea za uszy. Szybki, dobra dynamika, drybling swietny. Ma też uderzenie z dystansu, a i piłkę rozegrać czy przytrzymac potrafi. Jedyne pytanie to czy opłaca się dać +/- 50 milionów za 30 letniego chłopa, który pogra na poziomie z 2-3 lata. Jak zarząd dojdzie do wniosku, że warto to będę mu kibicował. Jak go nie kupią to też nic się nie stanie - są na rynku podobne opcje. Ja bym się zastanowił nad Lozano, bo to jednak piłkarz na oba skrzydła, sporo młodszy i cena też podobna. Tym bardziej by się pogodził z rolą rezerwowego/rotującego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?