- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
12
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Safrani
2
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
0
I jak gra ten Eriksen?
2
@messix7 świetnie, miał asystę, wygrali 1-0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@messix7 Miał asystę, zmarnował setkę w końcówce, a tak to bezbarwnie
3
@messix7 Jak na ofensywnego pomocnika grającego na nie swojej pozycji to całkiem przeciętnie
0
@messix7 Miał dać ostatnie podanie, to dał. Miał strzelić, to nie trafił. Takie 7/10. Ale ciężko się gra z autobusami.
1
@sebasek99 Eriksen bardzo przeciętnie. 7/10 to jest duża przesada. Odnośnie gry z autobusami. Tobie chodziło o Danię jako autobus ? :D
0
@tusa85 Sugerujesz, że Peru nie było autobusem? Ścisk w czasie obrony i jazda na kontrę - taki ich wygląd.
0
@sebasek99 No to już trochę inne czasy ale wciąż autobusy to dla wielu świetne rozwiązanie na Barcę więc skoro chciałby grać w FCB to z autobusami musi się zaprzyjaźnić.
0
@sebasek99 Peru miało bardzo dużo okazji na zdobycie bramki. Zawiodła przede wszystkim skuteczność. Dania jakoś tych okazji nie miała za wiele. Końcówka spotkania to była wręcz obrona Częstochowy w wykonaniu Duńczyków. Jak to ma być autobus, to ja nie mam więcej pytań.
0
@tusa85 I co z tych okazji? W sensie - Chelsea za Mou też potrafiła mieć dużo strzałów i często witać w polu karnym rywala. Tu bardziej chodzi o styl, a Peru w defensywie grała właśnie autobusowo.
"Końcówka spotkania to była wręcz obrona Częstochowy w wykonaniu Duńczyków. Jak to ma być autobus, to ja nie mam więcej pytań."
No dziwne, że wygrywający Duńczycy skupili się bardziej na obronie ;p Chociaż przy okazji przypomnę, że Dania miała okazje (zmarnowana setka Eriksena) w doliczonym czasie gry, a potem cornera.
0
@Gall Tylko inaczej się z nimi gra mając obok siebie Messiego, Cou i Suareza.
0
@sebasek99 "No dziwne, że wygrywający Duńczycy skupili się bardziej na obronie ;p"
To jest właśnie autobus gimnazjalisto.
0
@tusa85 Widać już brak argumentów ;p Munidal jest wyluzuj staruchu ;p
0
@sebasek99 Dania miała tylko 2 okazje na zdobycie bramki. Przypomnij sobie ile miało Peru. O karnym też pewno nie pamiętasz.
0
@tusa85 Odsyłam do pierwszego akapitu mojego tego długiego postu tam wyżej.
0
@sebasek99 Pewno jesteś podjarany tym Eriksenem, czy jak mu tam i głupio ci, że nie pokazał nic wielkiego. Piłkarze ofensywni z Peru pokazali wyższy poziom piłkarski niż ten twój przereklamowany Eriksen.
0
@tusa85 Co jeszcze widzisz w kartach wróżbito?
0
@sebasek99 Takich zawodników w Barcelonie nie potrzeba, szkoda pieniędzy :D
0
@tusa85 No ok. Twoje zdanie. Według mnie błędne, ale ok. Tylko czy my nadal rozmawiamy o meczu? Jak tak, to co ma to do niego?
0
@sebasek99 Nie możesz przeżyć, że Eriksen był tłem dla przeciętnych graczy z Peru i tłumaczysz to sobie stawianiem autobusu przez rywala. Koniec tematu, bo to nie ma sensu.
0
@tusa85 Jeszcze moje życie miłosne wyczytaj z postów na La Rambli xDD
Też wnioskuje o zakończenie dyskusji, bo ciężko się z tobą rozmawia.
0
@sebasek99 Przynajmniej tutaj się zgadzamy :P