La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 615 Culés

100

Oliver Kahn: ''Gdybym był selekcjonerem reprezentacji Niemiec w bramce z pewnością postawiłbym na Marc-André ter Stegena. Znajduje się teraz w szczytowym momencie swojej kariery i jest najlepszym bramkarzem na świecie.'' [elperiodico.com] :)

4

@BarcaInfo Kurła Niemiec wie co dobre

konto usunięte

0

@BarcaInfo Znajduje się w znakomitym momencie, ale nie jest lepszy od DDG :)

3

@MESSIah16 DDG jest o kilku lat na wysokim poziomie. Niemiec dopiero od trzech sezonów pokazuje, że jest również jednym z najlepszych na świecie. Dla naszego stylu gry Niemiec to najlepszy bramkarz jakiego możemy mieć.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Mówię ogólnie, że w powszechnej opinii za najlepszego uchodzi Hiszpan i patrząc na kwestię czysto bramkarskie najlepszy jest własnie on.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Dla mnie Oblak jest najlepszy, ale to może takie wrażenie bo DDG ma słaby zespół (^_-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?