- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 822 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
45
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
32 odpowiedzi
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
PatrychoO
5
Zakładam czapeczkę foliową i... ten filmik rzeczywiście jest zastanawiający. Stoją jak na... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 822 Culés
0
To wszystko wina Zizou. Gdyby Zidane został w Realu to Lopetegui zostałby w reprezentacji. Myślę, że chodzi o coś więcej. Zidane chce, żeby Ronaldo wygrał MŚ. Zidane przewidział, że tak się stanie po jego odejściu. Hiszpania jest rozbita, zwolniono trenera. teraz Cristiano przejedzie się po Hiszpanii jak walec. Typuję co najmniej 3:1 dla Portugalczyków.
59
@Mathew86 Myślę że powinieneś dołączyć do komisji badajacej katastrofę Smoleńską
2
@Mathew86 Macierewicz lubi to.
8
@Mathew86 Ciekawe jaki plan wymyślił Zidane na pokonanie pozostałych 30 drużyn.
8
@Pawlak1992 Dał się molestować Sampaoliemu, zamówił prostytutki reprezentantom Meksyku, a teraz nagrywa z Benzemą taśmy na zgrupowaniu Francuzów xD
1
@ProMILs Chciałbym zobaczyć Zidane'a przebranego za tę kucharkę. :D