La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

5

"Ukradła 226 opakowań kart i naklejek z Biedronki. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Praca operacyjna funkcjonariuszy z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu doprowadziła do zatrzymania kobiety podejrzanej o kradzież kart i naklejek z wizerunkami polskich piłkarzy jadących na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do Rosji. Do kradzieży doszło w jednym z marketów na terenie miasta. Zatrzymana najwyraźniej postanowiła „zebrać” całą kolekcję wyłącznie dla siebie. Teraz za popełniony czyn stanie przed sądem."
Swoją drogą zbieracie te karty? Ja już mam fajną kolekcje. Szkoda, że album jest za chyba 10zł. Moja cebula nie pozwala mi go kupić :/

0

@sebasek99 Już prawie wszystkie mam. Jestem Dumny z Naszych!

0

@sebasek99 Mama dostaje od znajomych, więc kupiła ten album za 15 zł i brakuje nam tylko pojedynczych naklejek :D

0

@VamosRakieta Ile tego jest? Ja mam wprawdzie już niby całą 11 z rezerwą, ale tam widzę jakieś starsze zdjęcia, urywki ze współczesnych meczów itp.

0

@Dzemik55 Zazdro. Ja się kiedyś chyba wykosztuje.

3

@sebasek99 Na dworze upał
W biedronce kolejki
Mundial nadchodzi
Dajta naklejki!

konto usunięte

0

@Dzemik55 Album jest za dyszkę ale jako że jestem nosaczem, poczekałem na promocję (1-3 czerwca były po 5 zł) :D

konto usunięte

1

@sebasek99 Kiedyś liczyłem i było chyba coś koło 96 naklejek i 18 kart. Jak mówisz, są naklejki ze zdjęciami z dawnych mundiali, przełomowe momenty itp.

1

@sebasek99 Sorry, że nie odpowiadalem. Są karty i naklejki. Kart jest 18 (z trenerem) a naklejek ze 100.

0

@Kajtek77 Wydawało mi się, że za 15 :D

1

@sebasek99 HAHAHA, gdy zacząłem to czytać pomyślałem sobie "Hmm pewnie ktoś z Wałbrzycha" i miałem rację :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?