La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

10

Napiszę krótko. Niech ten mecz będzie dowodem dla tych, że wielka Barcelona się jeszcze NIE skończyła.

Trzeba dać czas Valverde na zbudowanie stylu. Pamiętajmy, że rewolucja wymaga zmian, a zmiana wymaga poświęceń. W tym sezonie cierpiał styl. Sól w oczy dla kibiców Barcy, ale! Było kilka takich meczów, jak ten dzisiejszy, który jasno daje nam znać, iż Barcelona potrafi grać pięknie (jak Barca :D)
W przyszłym sezonie do wyników w lidze i CdR, dojdą wyniki w LM i styl. Wspomnicie moje słowa :)

0

@michal26 Mimo wszystko ciężko będzie grać tak pięknie bez takiego piłkarza jak Iniesta. On zawsze w tych meczach dodawał to ,,coś'', takie końcowe muśnięcie pędzlem. Niesamowita kontrola piłki, technika, prowadzenie piłki jakby płynął. Być może Coutinho go w jakimś stopniu zastąpi, ale na pewno nie ma on w swojej grze tego spokoju i tej klasy, troszkę taki narwany jest. Oczywiście będziemy w stanie grać ładnie, ale czy to będzie to samo? Na pewno nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?