La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

0

Jestem ciekaw w jakim stanie są zawodnicy czy oni mają to w dupie i dziś trenują jakby nigdy nic, ja na przykład nie dam rady dziś pracować:/

0

@karci0 Oni mają dziś wolne dla twojego spokoju ;)

konto usunięte

2

@karci0 o 12:30 samobiczowanie o 13 pielgrzymka na kolanach do Sagrady i na koniec dnia posiłek w postaci suchego chleba i szklanki wody :) a tak serio to są profesjonaliści i są przygotowani na takie sytuacje, morale na bank spadły ale nie zrobiło to na nich takiego wrażenia jak na nas :)

konto usunięte

0

@karci0 Na pewno są Wku..... na siebie i na trenera. Ja nie mógłbym spojrzeć w lustro i na kolegów z drużyny.

0

@ksobi Nie wiem ja łudzę się, że każdy zawodnik Barcy to wielki cule i podchodzi do wszystkiego podobnie jak wierny kibic, a takowy powinien być załamany po wczorajszym meczu, z tą różnicą, że my nie możemy nic zrobić (swoją drogą jestem ciekaw reakcji trybun przy najbliższej okazji), natomiast oni powinni starać się pokazać po takiej porażce, że te barwy są dla nich najważniejsze i w każdym kolejnym meczu dawać z siebie wszystko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?