La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1173 Culés

1

Dla mnie to nadal jest nie możliwe. Chyba jest to największe upokorzenie od kiedy pamiętam. Ok dostaliśmy lanie od Bayernu, Juve czy PSG ale byliśmy wtedy po prostu bez formy. Ale teraz? Mamy zaliczkę ogromną, gramy z Roma i nie potrafimy tego utrzymać. Ja się pytam dlaczego jak nam nie idzie to nie możemy po prostu się skutecznie bronić? Tylko zawsze w takim wypadku dostajemy lanie.

0

@bartekvisca  Z Bayernem było tyle do wybaczenia chyba bo zespół był w rozsypce przy chorobie Tito ( jak się mylę to poprawcie) z PSG był podobny dramat tylko taktycznie nas nie było, odległości ogromne co pokazała sytuacja bramkowa gdzie Meunier biegł nie atakowany przez 60 metrów, a tutaj to w ogóle z połowy nie mogliśmy wyjść nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłem :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?