La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

2

Tak się teraz człowiek zastanawia - po co nam Griezzman? Po co nam Arthur? Tu trzeba kogoś pod taktykę Valverde - jakiś Bakayoko, Fellaini czy inni tego typu rzemieślnicy. I nie pozbywać się Andre Gomesa czy Paulinho tylko oddać Inieste, Denisa lub chociażby Dembele - to są gracze, którzy mają trochę kreatywności, dryblingu i magii. A Barca nie gra kreatywnie, nie drybluje i nie ma ani trochę magii. Trzeba nasprowadzać typowych najemników - wciskać szybko bramkę na 1:0 i od razu defensywne zmiany, piłki w kosmos i na auty lub murarka. Coutinho też się nie przyda na LM w sumie, bo nie umie bronić, a tu trzeba chłopów co potrafią biegać i odbierać piłki na 1-50 metrze. Z przodu tylko Messi (on i tak wszystko zrobi - sam sobie poda, rozegra, sam strzeli coś na 1:0), a reszta jest od bronienia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?