La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

0

Elegancko kolejni szejkowie do do domu. Jednie trochę szkoda Guardioli. Mój drugi ulubiony klub melduje się w półfinale. Chciałbym finał FC Barcelona - Liverpool.

No i mamy kapitalny wynik. W rewanżu nie będzie trzeba się przemęczać tak jak i w lidze co może być ważne żeby zameldować się w finale. Tryplet jak najbardziej realny, choć droga do tego daleka. Wreszcie mamy półfinał/

Wydaje mi się, że The Reds może także wywalić Real. Ale mimo wszystko wolę półfinał z Realem. Mają bardziej jakościowy atak niż Juventus, obrona coraz bardziej stabilna i na ławce świetnego fachowca.

Bardzo udany wieczór, wygrana Barcy oraz Liverpoolu. Czekają nas rewanże bez większych emocji. Już by się chciał te losowanie a tu tyle czekania.

Visca el Barca!

0

@Kamiloza91 Ja jeszcze nie skreślam City, ale też bardzo się cieszę z tego wyniku i mam nadzieję, że LFC awansuje :) Jeśli Sevilla nie zaskoczy to będziemy mieli mega półfinały

0

@Bykunn Wątpię żeby City odrobiło. Ale nie ma co skreślać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?