La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1276 Culés

0

Mam takie pytanie. Czy jeżeli Messi miałby hiszpański paszport i lata temu wybrał grę dla reprezentacji Hiszpanii to dziś jako 2-krotny Mistrz Europy oraz jako Mistrz Świata możnaby było o nim powiedzieć, że jest lepszym piłkarzem od boskiego CR7? Sądzicie, że wtedy kibice konkurencyjnej ekipy stawialiby Messiego przed portugalczykiem lub chociaż na równi z nim?

78

@Wittgenstein Juz mozna to powiedzieć:p

85

@Wittgenstein Bez tego można powiedzieć że Messi jest lepszy od boskiego CR7

5

@Wittgenstein A jakby Ronaldo też grał dla Hiszpanii to co wtedy? Gdybanie.

konto usunięte

1

@Wittgenstein Człowieku, jeżeli Messi miałby Mistrzostwo Świata i Europy to żaden piłkarz w historii nie mógłby się z nim równać, przepaść byłaby ogromna i musieliby to docenić nawet kibice Realu :)

0

@szoch6 To jednak trochę inny poziom gdybania bo Messi realnie mógł grać dla reprezentacji Hiszpanii, po prostu wybrał inaczej ;)

6

@Wittgenstein Nie można by było. Ronaldo zdementował te pierdoły. The best jest tylko jeden.

5

@Wittgenstein Zawsze o tym myślę i wychodzi że mógłby spokojnie zdobyć to wszystko co Iniesta czy Xavi. Na pewno grając w Hiszpanii zespół byłby mocniejszy a nie słabszy zwłaszcza w okresie gdy z Barcą wszystko wygrywali a Hiszpania na piłkarzach Barcelony stała. Jednak jeżeli to miało by decydować czy byłby lepszym piłkarzem to było by to chore. Na pewno byłby bardziej utytułowany i to wszystko.

1

@szoch6 Z tego co wiem to Ronaldo nie spędził wiekszości swojego życia w Hiszpanii, tak jak leo, który trafił tam w wieku 12? lat, zanim CR7 w ogole zaczął w Hiszpańskiej lidze grać to już był reprezentantem Portugalii, więc uważam że Leo prędzej może czuć się Hiszpanem, bo Barcelona i Hiszpania, dały mu wszystko czego nie mógł mieć w kraju w którym się urodził. Rozważania o grze Leo dla Hiszpanii uważam za podstawne, dorzucanie porównań z CR7 uważam za pozbawione jakiekolwiek logiki,

1

@Janiama Mówimy gdyby grał w Hiszpanii a zobaczcie indywidualnie to Argentyna ma i miała lepszą drużynę ostatnimi latami niż Portugalia a mimo to ci drudzy potrafili coś wygrać. Byle jak ale wygrali .

1

@kalabanga No dobra może są bardziej podstawne ale mi chodziło o to że gdybanie to gdybanie tak czy inaczej

2

@Wittgenstein Postaw pytania:
1. A co jeśli z Messim w składzie nie wygraliby tych pucharów? To, że gra lepszy zawodnik to nie znaczy, że w danych meczach by zagrał dobrze.
2. Gdybać tak o każdym można.
3. Czy nie możesz żyć spokojnie z tym, że ktoś uważa kogoś innego ponad Leo? Twoim marzeniem jest to, żeby każdy dookoła gadał "Leo jest najlepszy"??? Powtarzam, za parę lat razem z Messim odejdzie połowa użytkowników tej strony.

2

@szoch6 Bo Portugalia miała i ma świetnego trenera a Argentynie zawsze tego brakowało. Piłka to też szczęście i ciekawe czy gdyby Ronaldo w finale nie odniósł kontuzji Portugalia by wygrała? To jego zejście mocno zjednoczylo zespół.

« Powrót do wszystkich komentarzy