La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

20

- Agustí Benedito: ''Prawdopodobnie w tym roku odbędą się nowe wybory. Bartomeu w tym roku postanowił opuścić stanowisko prezydenta FC Barcelony. Obecnie kierownictwo klubu pracuje nad stworzeniem nowych wyborów.'' [David De las Heras - Deportes Cuatro]

Ciekawe skąd takie informacje posiada Benedito. Mam nadzieje,że nie wyjdzie jakiś syf związany z Barceloną bo w ostatnich latach było tego za dużo..

0

@BarcaInfo O kurde... trochę jestem zaskoczony tą informacją. Jeśli będzie prawdziwa, to bardzo ciekawe skąd pomysł z nowymi wyborami. Wszystkie sprawy ucichły poprzez dobre wyniki, taki Paulinho dobrze się sprawuje, więc zdziwiłbym się gdyby Bartomeu nagle chciał zwołać wybory...

konto usunięte

0

@BarcaInfo Wydaje mi,że Bartomeu czuje,że zaczyna mu się palić grunt pod nogami,dlatego może chcieć zejść ze sceny.Prokuratura od dawna zbiera na niego materiał dowodowy,więc kwestią czasu jest proces sądowy.Jednak dla klubu nie będzie to dobre bo tak naprawdę nie wiemy jaką wizje Barcelony będzie chciał Benedito jeśli wygrałby wybory.Zmiana prezesa to zawsze duże zawirowania w klubie jednak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?