La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

7

Hiszpański "El Confidencial" twierdzi, że najlepszy kierowca Williamsa siedzi na ławce rezerwowych. Dziennik nie ma wątpliwości, że Kubica nie powiedział ostatniego słowa w F1.

Hiszpańska gazeta nie ma wątpliwości, że Kubica zasłużył na rolę etatowego kierowcy w Williamsie.

,,Inżynierowie w Williamsie szybko zrozumieli jak doświadczony jest Kubica, jaką ma osobowość. Stał się czymś na wzór opiekuna technicznego dla Strolla i Sirotkina. To on musiał uczyć młodych kierowców podczas testów w Barcelonie jak utrzymywać temperaturę opon w trudnych warunkach pogodowych. Polak był zaskoczony, że niektórzy członkowie zespołu nie mają wiedzy ani doświadczenia na ten temat " - "El Confidencial

https://www.elconfidencial.com/deportes/formula-1/2018-03-20/f1-robert-kubica-williams-melbourne-gp-australia_1538064/

0

@samueleto Szkoda, że tym sportem aż tak wyraźnie rządzi kasa ;/ No ale cóż dobrze, że chociaż pomaga zespołowi swoim doświadczeniem. Można mówić, że sam sobie zepsuł świetną karierę, ale jednak profesjonalizmu i "odjechania" na punkcie ścigania się nie można mu odmówić. To jest wielki wyścigowy freak

0

@Bykunn A gdzie w sumie kasa nie rządzi. :-P Jeżeli chodzi o Kubice to jestem przekonany , że w następnym sezonie już będzie jeździł w wyścigach. Możliwe nawet że w tym sezonie w jakichś pojedzie. Wszystko będzie zależało od dyspozycji Sirotkina i Strolla. Ale trzeba przyznać Robertowi , że ma ambicje spore.i wole walki I dobrze bo bez nich trudno jest osiągnąć cel

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?