La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1764 Culés

1

Witam ! Czy wy też tak mieliście, że kupując swoje1 auto jezdźiliscie bez celu prosto przed siebie ?



Przyjemność dla mnie z jazdy jest mega chociaż nie wiem czy to nie przeminie po jakimś czasie.

0

@Draks[FCB] Mam auto 2 lata (pierwsze) i do dzisiaj tak robię. Dla mnie najważniejsza jest właśnie przyjemność z jazdy.

4

@Draks[FCB] Nie, traktuję auto tak jak telefon czy komputer. Narzędzie do przemieszczania i pracy

0

@Draks[FCB] Tak aż benzyny brakło :D

3

@Draks[FCB] Ja bym chętnie tak robił, bo jazda sprawia mi dużą przyjemność, ale nie mam kasy na paliwo xD

konto usunięte

2

@Draks[FCB] a no :D. Szczególnie letnimi wieczorami. Pusta droga, zachód słońca, dobra muzyka. Lepsze niż fajki :).

0

@Draks[FCB] Każdy lubi co innego;) Ja traktuje jazdę jako wygodny środek transportu w stosunku do usług publicznych;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?