- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
Nazio_87
1
Kwestia czasu kiedy Maja wyprzedzi Igę
19 odpowiedzi
FabianekMrozek
1
Dobra wytłumaczcie mi, bo nie znam się na tenisie, jak to możliwe, że ruskich dopuszczono do... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
1
Ciekawe czy zarząd Barcy w ogóle rozważa sprowadzenie Bellerina. Arsenal się rozpada w tym sezonie i chyba żaden gracz nie trzyma tam odpowiedniego poziomu. Chłopak byłby do wyciągnięcia z pewnością za niższą kwotę niż rok temu a pozwoliłby na transfer Roberto do pomocy.
W sumie po odejściu Denisa Rafinhi i być może Gomesa zastąpienie ich przez Roberto, Arthura i Alenę daje duży kop jakościowy w drugiej linii.
Tak tylko głośno myślę :D
1
@nabial Ja tam bym wolał jakiegoś juniora. Na pewno jest jakiś talent a Bellerin nie mówię, że jest słaby, ale to zawsze nie to samo :)
2
@nabial Semedo wciąga nosem Hectora, potrzeba mu tylko regularnych występów żeby nabrał ogarania.
2
@Filip_10 No wiadomo, że to jest najlepsza opcja. Jutro zagra pewnie Palencia, zobaczymy jak się spisze.
3
@nabial Ja liczę że Semedo u nas będzie drugim Alvesem.
1
@nabial Nie dojdzie do tego transferu. Po co kupować rezerwowego(wątpliwej jakości) za taki hajs? Mamy 2 świetnych PO. Też chciałbym zobaczyć Roberto w pomocy, ale gdyby został tam przesunięty, to zapewne byłby tylko jedną z opcji, a nie zawodnikiem podstawowego składu. Na razie Ernesto widzi go na PO i musimy to zaakceptować. Myślę, że Roberto będzie regularnie grał w pomocy dopiero gdy odejdą Rakitić z Paulinho, a Semedo zgra się z drużyną.
No i jeszcze w Juvenilu A gra Mateu Morey, piłkarz z ogromnym potencjałem. Myślę, że za jakieś 2 lata, jeśli jego rozwój będzie przebiegać prawidłowo, mógłby dołączyć do pierwszej drużyny.
Reasumując Bellerinowi mówię zdecydowane nie. Niepotrzebny, drogi i nie pasuje stylem do Barcy.
0
@nabial Mimo wyników Arsenalu to Bellerin był bardzo jasnym punktem w zespole gdy ich oglądałem i na pewno nie zgodzę się z tym że Semedo go wciąga. Hiszpan na ten moment hets dużo lepszym graczem