La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

0

robi się nieciekawie, śmieszki z Realu ale chyba niektórzy zapomnieli że to nie oni są głównym rywalem do mistrzostwa. Meczu nie oglądałem więc nie mam zamiaru się wypowiadać na temat jego przebiegu ale z tego co widze było nieciekawie. Jakby ktoś opisał coś więcej byłbym bardzo wdzięczny.

konto usunięte

0

@sebo939 Nie oglądałeś, więc faktycznie się nie wypowiadaj. W 45 minucie powinien wylecieć bramkarz Las Palmas, a karny, który otrzymali był z kapelusza, gdyż wcześniej nie odgwizdano faulu na Vermie. Mało? Później nie odgwizdano dla nas karnego po zagraniu piłki ręką w polu karnym Las Palmas.

0

@LuisSalvano kurna gościu mówię o tym że robi się nieciekawie z przewagą a nie jak mecz wyglądał, czytać chyba nie umiesz. A to że sędziowie to ślepe pały to wiem nie od dzisiaj więc mi nie musisz takich oczywistości pisać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?