La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 801 Culés

konto usunięte

0

Hejka. Obiło mi się dzisiaj o uszy, że zmiany przepisów dotyczących prawa jazdy jednak nie wejdą w życie 4. czerwca. Ktoś wie coś więcej na ten temat? To jest już pewne? :D

0

@xofcbxo Też tak słyszałem. Dla mnie lepiej bo miałem do wyboru, że albo mi rodzice dołożą do prawka albo ja dokładam dla mamy i lecimy do Barcelony. Wybór był oczywisty. A skoro odłożyli to sobie dorobię w wakacje i się zrobi prawko.

konto usunięte

0

@xofcbxo Z tego co słyszałem jest bardzo mało prawdopodobne, że te przepisy wejdą 4 czerwca, ale przyszła data nie jest jeszcze znana. Te przepisy przesuwne są już 5 raz od 3 lat więc :D

konto usunięte

2

@Dzemik55 To super! Życzę fajnego egzaminatora i udanego wyjazdu do Barcelony, przyszły kierowco. ;D

0

@xofcbxo Dzięki :D

konto usunięte

0

@Pusshi No i prawidłowo. :D niech przekładają tak dalej, oby ta następna data była ustalona już na 2019. :)) XD

konto usunięte

0

@xofcbxo Myślisz, że do tego czasu zdążysz zrobić prawko? Optymistycznie :'))

konto usunięte

0

@Pusshi Biorąc pod uwagę to, że do egzaminu można podejść miesiąc przed urodzinami to miałabym wtedy 5 miesięcy zabezpieczenia. :( XD to dużo... chyba. :')

konto usunięte

0

@xofcbxo Niby tak.. Nie zapomnij fotelika tylko :')))

konto usunięte

0

@Pusshi Spadaj. Do hamulców też trzeba jakoś dosięgać. :')

konto usunięte

0

@xofcbxo No to wybacz, zostaje ci rower z bocznymi kółkami :*

konto usunięte

0

@Pusshi Przykro mi bardzo, ale wycofali z produkcji takie, które były dostosowane pod mój wzrost. :( Co za pech :*

konto usunięte

0

@xofcbxo Rolki? Hulajnoga? Taczka? Coś się znajdzie złotko XDD

konto usunięte

0

@Pusshi XD kochany jesteś. Może wytresuję sobie jakieś zwierzę po prostu... Standardowo aż mi się mem przypomniał. XD https://zapodaj.net/131e08d564728.jpg.html

konto usunięte

0

@xofcbxo No jestem, wiem :) Polecam jelenie! Albo w sumie to nie...

konto usunięte

0

@Pusshi No nie wiem... jelenie są jakieś ciężkie do tresury i w ogóle ciężkie do ogarnięcia. :/

konto usunięte

0

@xofcbxo Grzeczniej :/ Wcale nie są takie złe chamie..

konto usunięte

0

@Pusshi Nie no, w sumie ładne mają poroże, ale jakieś niemiłe są. Przerywają też treningi, tak bez pytania. :/ A tak poza tym to opanuj się, jesteś na wglądzie publicznym.. proszę mnie tu nie wyzywać. :'))) XDD

konto usunięte

0

@xofcbxo Ludzie patrzą.. Ty też się uspokój bo zaraz dostaniesz bana za spamowanie:)

konto usunięte

0

@Pusshi Co? Gdyby się dostawało za to bany to przecież ciebie by tu już dawno nie było.. :/

konto usunięte

0

@xofcbxo Zgłosić cię? Nie cwaniakuj, za młoda jesteś.. No a jak widać jeszcze jestem, heh :)

konto usunięte

0

@Pusshi XD napisałabym, że nie dałbyś rady mnie zgłosić, ale nie będę cię podpuszczać, bo się cykam. Nie wiem co siedzi w tej jeleniej głowie. :/

konto usunięte

0

@xofcbxo Nie wyciągaj jeleni na światło dzienne... Bo wiesz czym to grozi..:) Racja, mnie lepiej niż podpuszczaj XD

konto usunięte

0

@Pusshi Jenyyy. XD sorki, wszystko incognito, ale ciężko o tym pamiętać. :(
Btw gadaj szybko jaki wynik obstawiłeś¿?

konto usunięte

0

@xofcbxo Myślę że będzie 2:2 dzisiaj :) No lepiej uważaj co mówisz żeby mi nic się nie wymsknelo :)

konto usunięte

0

@Pusshi 2:2 hmm bezpiecznie. Więc dzisiaj żadnego zespołu nie faworyzujesz, oszty. :')) ja już tu lepiej nic nie będę pisać, żeby ci się właśnie czasem coś nie wymsknęło "przypadkowo". XD

konto usunięte

0

@xofcbxo Rób jak chcesz..:) Wolałbym, żeby wygrało PSG no ale czuję że będzie po prostu taki wynik XD

konto usunięte

0

@Pusshi No i prawidłowo. Dobry wybór, będą jeszcze z ciebie ludzie. :D 2:2 przed rewanżem nie byłoby takie złe, ciekawy byłby wtedy mecz w Paryżu. Ja już powoli zaczynam czuć przedsmak następnego tygodnia i stresik przed Chelsea. :D

konto usunięte

0

@xofcbxo W Londynie czuję 0:0 a u nas będzie 2:0 mówię ci :D

konto usunięte

0

@Pusshi Dobra, takie wyniki biorę w ciemno! XD pewne zwierzę z zawodu (incognito), bukmacher z zamiłowania :D

konto usunięte

0

@xofcbxo Krzyszcziano idzie twardo po złotą piłkę XDD Dobra PSG dacie radę wierzę w was! Alves dzisiaj jest świetny

konto usunięte

0

@Pusshi 2:2 mówiłeś... ty to już nie obstawiaj Chelsea-Barca. XDD drugi rok z rzędu PSG psuje Walentynki. No dziękuję szejkowie. XD szkoda, że Neymar nie walczył tak jak Alves. Noszkurłaa chłopy

konto usunięte

0

@xofcbxo Ehh.. Na pocieszenie chociaż kupon wszedł bo postawiłem w obu meczach dzisiaj over 3,5 XD No kurla. Myślałem że chociaż w tym roku walentynki będą lepsze :'(

konto usunięte

0

@Pusshi Gratulacje, przynajmniej ty masz jakieś pocieszenie w tym wszystkim. XD ja myślałam, że ktoś w końcu sprawi, że ten dzień będzie trochę mniej przeciętnym dniem od pozostałych, a tu klapa. XD PSG, pokładałam w was nadzieje

konto usunięte

0

@xofcbxo Pokładać nadzieje w PSG to trochę jak być kibicem Liverpoolu, następny rok będzie nasz! Zwykły samotny dzień jak każdy :')) Też mi się mem skojarzył XD https://www.instagram.com/p/BfLvS6on97T/

konto usunięte

0

@Pusshi No ja wiem, ale kurde nadzieja matką głupich. Myślałam, że tym razem będzie inaczej, a tu zawsze ten sam zawód... :( ja już więcej nie myślę. XD
Normalnie to na pewno bym już widziała tego mema, ale od poniedziałku jestem na odwyku instagramowym, więc dziękuję za świeży memowy powiew w ten wyjątkowo samotny dzień, haha. :*

konto usunięte

0

@xofcbxo Ty na odwyku? :O Co ci się stało? :O Z memami zawsze do mnie, postaram się coś nowego pokazać za każdym razem :* :D

konto usunięte

0

@Pusshi Tak, niestety na odwyku... W poniedziałek usunęłam aplikację, dzisiaj ją zainstalowałam znowu, ale nie jestem jeszcze zalogowana. XD to jest silniejsze ode mnie, ale zobaczę ile wytrzymam. :'((( jestem w tył z memami od poniedziałku. Tylko nosacze mam na bieżąco. XD a i mam nowego snapa, nie cierpię go. :')

konto usunięte

0

@xofcbxo Mówiłem, że jest okropny :) Gardzę nim, atfu. Kurła, ale jednak memy z nosaczami są silniejsze od twojej silnej woli XD

konto usunięte

0

@Pusshi Fb nie odinstalowałam, a tam są te perełki zwane nosaczami. XD narazie tylko instagram i to nie na długo... już miałam ochotę się poddać, jak ktoś tu wstawił nowy filmik z Luisem z IG Sofi. :'))

konto usunięte

0

@xofcbxo Hahaha ten filmik był cudny, kochany Luis :D Btw patrz jaką perełkę znalazłem! Nie wiem czy to widziałaś :D http://www.fcbarca.com/25288-barca-po-nowego-luisa-suareza.html

konto usunięte

0

@Pusshi Tak, cudny. Czytałam gdzieś, że to jest piosenka do której tańczyli razem na pierwszej randce, więc jeśli to prawda to ooo, kochany Luis! :D
Matko, co ty wyszukałeś? 2009 rok, 12 mln za niego i jeszcze te komentarze w większości na nie. XD "jak slysze ze jakis komentator mowi ze on pasowalby do barcy to poprostu chce mi smiac." *-*

konto usunięte

0

@xofcbxo Ludzie wtedy jeszcze nie wiedzieli co to będzie za dzik! :D W sumie to nawet nie wiem jak to znalazłem.. Ale dużo jest takich starych perełek :D

konto usunięte

0

@Pusshi Nie mieli pojęcia, co z niego wyrośnie i że ostatecznie zostanie piłkarzem Barcy. Ogólnie to ja czasem znajduję artykuły z 2012, 2014 roku i też śmiesznie jest poczytać opinie tych ludzi już po jego boiskowych wybrykach. Jaki to jest niezrównoważony psychicznie człowiek... ;D

konto usunięte

0

@xofcbxo Kiedyś ludzie tu chcieli Walcotta czy Oxa :D Każdy jest trochę świrem :')

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?