La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

31

Ivan gra inaczej niż 2-3 sezony temu i od początku sezonu go chwalę. Teraz to inny typ zawodnika, lepiej się ustawia, wie kiedy się podłączyć itd. przeważnie krytykuję jeśli krytykuję za konkretne mecze. Wcześniej krytykowałem Inieste czy Masche by po dobrych spotkaniach ich wychwalać. Z Albą również, jak gra dobrze to chwalę jak źle to odwrotnie. Nie mam do żadnego zawodnika uprzedzeń

konto usunięte

6

@pax Dokładnie, ale oczywiście na początku sezonu wszyscy go krytykowali za to że nie gra do przodu. Valverde daje mu przede wszystkim zadania defensywe z których on wywiązuje się świetnie. To już nie jest ten Rakitic asekurujący Alvesa który pędzi pod pole karne rywala (Choć było w tym sezonie kilka meczów gdzie asekurował Semedo) Obecnie moim zdaniem to jeden z naszych najważniejszych zawodników i nie wyobrażam sobie bez niego naszego środka pola

1

@Pusshi Źle się wysłało albo system źle dał odpowiedz bo to było do borowy NT.
On często grał połpivota i nie tyle jego zadania się zmieniły co gra z większą jakością a zespół jest inaczej ułożony i ma też przebłyski ofensywne dzięki rozciągnięciu gry i zmniejszonej liczbie przerzutów do tridente którego nie ma.

konto usunięte

0

@pax Teraz gra też bardziej w centralnej części boiska razem z Busim, wcześniej grał bardziej właśnie po prawej stronie z względu na formacje 433. A co do jakości to się zgodzę, gra o wiele bardziej odpowiedzialnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?