La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 834 Culés

81

Ja nie mogę ... Oglądam teraz dokument na TVP Sport o tragedi Chapecoense ... Jakoś nigdy się wgłębiałem jak doszło do wypadku, ale teraz jestem w szoku. Samolot, którym lecieli na finał był zatankowany na 4 godziny i 22 minuty lotu. A podróż do miejsca gdzie miał odbyć się finał miała trwać ... 4 godziny i 22 minuty. Dodatkowo padający deszcz sprawiał, że samolot szybciej zużywał paliwo. Pilot miał okazję około godziny od przylotu dotankować. Czemu tego nie zrobił? Okazuje się, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy przed tragedią, te linie lotnicze bardzo często igrały z ogniem, praktycznie zawsze tego paliwa było akurat, lub zostawalo niewiele. Dodam, że pewnego razu tymi liniami leciała drużyna Argentyny z Messim ... Masakra.

32

@Rakitic2211 nie ważne kto leciał, Messi czy nie, oni bawią się ludzkim życiem, takie linie trzeba od razu zamykać a decydujących postaci do więżenia

15

@Rakitic2211 Też oglądałem właśnie przed chwilą ten dokument. Przykro mi się zrobiło, gdy również usłyszałem że pilot nie zbyt poważnie do tego lotu podszedł. Ojciec tego piłkarza Filipe Machado słusznie nazwał tego pilota mordercą.

0

@kubix05 Morderca - samobójca w sumie debil lepiej pasuje ... chyba że mu kazali co jest bardzo prawdopodobne w takich instytucjach.

0

@Rakitic2211 Można prosić o tytuł tego dokumentu? Poszukam sobie gdzieś później w Internecie.

0

@polarinho Chapocoense - kulisy tragedii

0

@Rakitic2211 Twój awatar doskonale pasuje do sposobu działania tych linii lotniczych.

« Powrót do wszystkich komentarzy