La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

4

Witam przy porannej kawie.

Od dwóch dni śledzę Nanga Parbat.

Najgorsze w tym wszystkim jest to jak człowiek jest bezsilny wobec gór. Gdzieś tam został Polak,który ma resztki nadziei że ratownicy po niego wrócą..

Ktoś powie, że krew na rękach że to że tamto.

Dobry ratownik to żywy ratownik. Przeraża mnie tylko ta bezsilność...

0

@Nazio87 On już na 99,9% nie żyje :( i to jest smutne. Gdyby wiedzieli, że są szanse że przeżył to na pewno by po niego ruszyli.

konto usunięte

1

@Nazio87 Nikt mu tam nie kazał iść zwłaszcza w zimie.Ja rozumiem pasja itd. ale smutne oprócz tego,że już nie żyje praktycznie jest też jego durnota żeby się pchać na ośmiotysięcznik w zimie

2

@konrad1661 Były jakieś ekstramalne sytuacje gdzie człowiek po kilku dniach od zakonczenia akcji sie odnajdywał. Natomiast po takich info jak tu szansa praktycznie jest zerowa. Szkoda żony bo to musi był ogromny dramat kiedy raz masz nadzieje że ktoś po niego wróci a za chwilę nie

2

@Nazio87 czytałem właśnie ze kminią helikopter którym chcą po niego wrócić, ale patrząc na to rozsądnie to raczej lecieliby po ciało

1

@Nazio87 Wątpię czy on mial jakąś świadomość wczoraj albo i wcześniej.

3

@Tito545 Też tak kiedyś mówiłem. Ja i Ty pewnie nie rozumiemy tej pasji i tyle, Nie zagłebiam się w to. Rozumiem po prostu ludzi którzy chcą coś osiągnać. Osmiotysięczniki w zime nie raz zostały zdobywane

0

@Nazio87 Nanga Parbat tylko raz została zdobyta w zimie , dokładnie rok temu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?