La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

2

Skoro mowa o rozdartych sercach to mam inny problem na głowie .
Zamówić sobie na dowóz kebaba , który jest tańszy ale trzeba czekać niewiele ponad godzinkę czy może KFC , droższe ale dowóz w 35 minut max .
Cholera .

53

@ShawnC Myślę, że lepiej jakbyś kupił coś polskiego, najlepiej od gospodarza, żeby wspomóc Polaka Rodaka, a nie jakiegoś Turka. Straszny z Ciebie antyPolak, nie smakują Ci Polskie posiłki? To przenieś się do Turcji...

0

@ShawnC Tylko kebs ma sens.

1

@ShawnC Kubełek Classic :D

0

@D10SLEO To otwórz coś takiego u mnie w mieście , gdzie zamówię polskie danie na dowóz bo brakuje :D

1

@ShawnC Niby KFC spoko, ale jak patrze na te ceny w dostawie to zawsze mnie coś jednak ściska

0

@bixmix A no i widzicie , zdania są podzielone . To nie jest wcale takie łatwe .

0

@ShawnC A tak serio już, to jak dobry Kebab, to ja bym wybrał Kebaba.

2

@ShawnC Zaszalej i zamów to i to, zjesz najpierw KFC potem dojesz kebsem i niech wybucha rewolucja.

0

@Esteban_ Chyba rewolucja porcelamy na kiblu :D

0

@ShawnC O taką chodziło Napoleonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?