La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

59

"Nie jest łatwo,gdy w młodym wieku masz bliznę w widocznym miejscu.Naprawdę ciężko sobie z tym poradzić.Ludzie się na ciebie patrzą,mówią,że jesteś brzydki, wyśmiewają cię.Spotkałem się z dużą liczbą niemiłych komentarzy.Cierpiałem, bo te dziwne reakcje mnie dotykały.Nigdy jednak z tego powodu nie płakałem.Blizna dała mi siłę i charakter."
@Franck Ribery
[Marca]

konto usunięte

48

@Keriox Szanuje. Czytałem, że mógłby usunąć te blizny, ale chcę żeby mu przypominały mu co przeszedł. Prawdziwy facet, a nie jakieś pipki z botoksem i po solarium.

4

@Ratamahatta Bo to czy ktos jest "prawdziwym facetem" zalezy od tego czy ma botoks i chodzi do solarium XD

36

@jakkku89 W sumie to po części tak.

0

@Mat159 Zdefiniuj pojecie "prawdziwy facet" jak ktos tam chodzi do solarium to jest nieprawdziwy?

0

7

@jakkku89 Czyżbyś chodził do solarium? ;p

0

@jakkku89 chodziło mu o "prawdziwego faceta"

2

@sebasek99 Nawet jeśli? Jednakże dziwne jest dla mnie to, że mozna kogos uznawac za pipke bo chodzi do solarium. Litosci.

konto usunięte

2

@Mat159 Typowa polska mentalność. XD

7

@jakkku89 No na pewno nie jest do końca prawdziwy skoro chodzi do solarium:)

0

@Ratamahatta Ktorego pilkarza pipke masz na mysli?;)

konto usunięte

1

@Kibic1985 Nie powiem bo poszedłbym za to do więzienia.

0

@jakkku89 Za "pipke" nie, ale idiote już tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: