La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

4

Nie rozumiem jednego. Czemu wy tak przezywacie Real jak przed nimi jest Valencia i Atletico. My nie gramy tylko z Realem o mistrza.

konto usunięte

3

@szoch6 Ponieważ jedni i drudzy też spuchną. Valencia już spuchła, a Atletico wygrywa mecze po 1:0, co prędzej, czy później skończy się dla nich remisem.

Inter w tym sezonie też był przez pewien czas liderem tabeli, a każdy wie, że walka o 1 miejsce odbywa się między Juve i Napoli.

Nie zmienia to faktu, że real z taką grą w tym sezonie może skończyć na 3 miejscu.

7

@LuisSalvano Ja wiem jedno. Pycha to najszybsza droga do upadku. Po drugie samo to co sie stalo z realem w ciagu kilku miesiecy swiadczy o tym jaki futbol przewrotny. Jeszcze nie nie wygraliśmy a niektórzy chyba juz puchary trzymaja w rękach

konto usunięte

0

@szoch6 Jestem pewien, że gdybyśmy to my tracili 16-19 punktów do realu, to mało kto by tutaj wierzył w możliwość odrobienia strat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?